Tidspunkt for konfirmasjon

Tidspunkt for konfirmasjon

Dato og tidspunkt for hver enkelt konfirmant våren 2018!

Her ligger dato og tidspunkt for konfirmasjon for den enkelte konfirmant:

Lørdag 28.april:

 

 

 

Lørdag 28.04

Kl. 10.30

 

Jonas

Herrefos

Aasen

Dina

Albertine

Eriksen

Martin

Brenne

Abrahamsen

Lea Kornelia

Sandaaker

Andersen

Emilia Viola

Stulen

Ballestad

Oliver

Skogli

Beichmann

Katarina

Tvedt

Brekka

Lars

 

Dalene

Ingrid

 

Eriksrød

Oliver

Endresen

Fiveland

Tiril

 

Fleiner

Mikkel

Hagen

Fredriksen

Vemund

 

Gulliksen

Andreas

 

Haagenrud

Mina

Von

Haffenbrädl

Jesper

 

Haraldsen

Kamilla

 

Haugen

Johanna

 

Haugen

Kasper

Aune

Heisholt

Tobias

 

Homleid-Løchen

Pia

 

Høydalsvik

Viktoria

Statle

Johnsen

Lotte-Marie

Garmo

Johnsli

Thea

 

Jønholt

Victor

Ekholt Gunrell

Kaste

Mats

 

Kiste-Johnsen

Peder

Gulløy

Kittelsen

 

 

 

Lørdag 28.april

Kl.13.00

 

Lùkas Karelius

Gundersen

Kleiva

Emma

Sofie

Kleven Steen

Ada

Kise

Korpelin

Linea

 

Kvennodd

Celine

Bergh

Larsen

Linn Beate

Hørte

Lie

Kjetil

Sannes

Markseth

Hanna

Ekornrød

Moen

Germaine

 

Mwenese

Mathilde

 

Nedberg

Jonas

 

Nøklegård

Martin

 

Nordberg

Tobias

Aarnes

Nymoen

Anders

Solheim

Olsen

Johan

Sæveland

Omdal

Isabelle

Risanger

Pedersen

Thea-Madeleine

Schjølberg

Pedersen

Kevin

 

Rønning

Sarah

Nordby

Skipar

Vetle

Reiersen

Slemmeli

Oliver

Nås

Solberg

Alexander

Kjenstadberg

Sollid

Helena

Vestøyl

Stålnacke

Martin

Strand

Tveit

Almli

 

Victor

Tuva

 

Wollenberg

 Søndag 29.april:

Søndag 29.april

Kl.10.30

 

Elin

Dahl

Johnsen

Mattias

Melvold

Hagebø

Oscar

Wilhelm

Aronsen

Elisabeth Marie

Rosenvold

Bruun

Thord

 

Ekre

Nicolas

 

Eskilt

Stina

Hansen

Furuheim

Hanna

Kristine

Haatveit

Karen

 

Kittilskås

Snorre

Øberg

Høgseth

Emilie

 

Homstøl

Colin

Lilius

Karlsen

Mia

 

Knarrum-Kiste

Emil

 

Mathisen

 

 

 

Søndag 29.april

Kl.13.00

 

Petter

 

Melum

Jørgen

 

Melum

Alette

Storteig

Øverbø

Herman

Løchen

Sørensen

Sveinung

 

Tørring

Christine

Berg

Hansen

Hedvig

Eek

Sandsdalen

Therese Synnøve

 

Rondeel

Sindre

Åkre

Reite

Ingrid

Margrethe

Eriksen

Adrian

Tveitan

Vala

Tobias

 

Grøtvik

Alexander

 

Ellefsen

 Søndag 06.mai:

Søndag 06.mai

kl.11.00

 

Albertine

Bratli

Ajer

Mari

 

Baardseth

Oda

Kaasa

Arnestad

Andreas

 

Aslaksen

Even

 

Eik-Nilsen

Angelo

 

Tveita

Helle

Holmer

Fredriksen

Alva

 

Gautefald

Emely

Jensen

Gløsmyr

Simon

 

Halseide

Edvin

 

Haluzan-Solheim

Josefine

Solberg

Hansen

Leah

 

McGurty

Jamie

 

McGurty

Lena

Katarina

Moen

Emma

Arvesen

Nesheim

Vilde Konstanse

 

Nilsen

Helene

 

Nordberg

Maksim

 

Revheim

Jon Herman

Øvrum

Selvåg

Paul William

 

Skoe Isaksen

Nora

Engrvslia

Skyer

Niklas

Sanderhoff

Heisholt

Julia

 

Søderholm


Del denne artikkel på e-post