Gruppeinndeling 2018

Gruppeinndeling 2018

Gruppeinndeling 2018

Sjekk her hvilken gruppe konfirmanten din er på. Under gruppens nummer og medlemmer står DATO for den søndagen konfirmanten din skal være med å lage gudstjeneste.

Ta med venner og familie på denne søndagen :)

Alle konfirmantene skal også møte til øving til gudstjenste, torsdagen før de skal lage gudstjeneste. Dette får de en påminnelses sms om når tiden nærmere seg.

 

GRUPPEINNDELING

 

Gruppe 1:

1. Helena Stålnakke

2. Katharina Brekka

3. Thea Jønnholt

4. Tord Eikrem

5. Peder Kittelsen

6. Vilde K. Nilsen

7. Nora Skyer

8. Lena K. Moen

9. Oscar Aronsen

10. Andreas Haugen

11. Emma Nesheim

12.

13.

Gruppeleder:

Møter til gudstjeneste 1.oktober 2017

 

 

Gruppe 2:

1. Mathilde Nedberg

2. Elisabeth Bruun

3. Lukas Kleiva

4. Petter Melum

5. Lotte Marie Garmo Johnsli

6. Martin Abrahamsen

7. Leah McGurty

8. Mia Knarrum Kiste

9. Helle Fredriksen

10. Emilie Homstøl

11. Jesper Haraldsen

12. Victor Ekholt Kaste

13. Paul W. S. Isaksen

Gruppeleder:

Møter til gudstjeneste 22.oktober 2017

 

Gruppe 3:

1. Andreas Aslaksen

2. Tobias Homleid

3. Oliver Fiveland

4. Pia Høydalsvik

5. Stina Hansen

6. Isabell Pedersen

7. Linnea Kvennodd

8. Jonas Nøklegård

9. Mats K. Johnsen

10. Tobias Nymoen

11. Thea M. Pedersen

12. Linn B. H. Lie

13. Oliver N. Solberg

Gruppeleder:

Møter til gudstjeneste 29.oktober 2017

 

 

Gruppe 4:

1. Anders Olsen

2. Lars Dalene

3. Josefine Solberg Hansen

4. Victoria Statle Johnsen

5. Tiril Fleiner

6. Albertine Bratli Ajer

7. Alexander Sollied

8. Ingrid Eriksrød

9. Emilia Stulen Ballestad

10. Kjetil Markseth

11. Vetle R. Slemlid

12. Julia Søderholm

13.

Gruppeleder:

Møter til gudstjeneste 19.november 2017

 

Gruppe 5:

1. Celine B. Larsen

2. Sara N. Skipar

3. Sveinung Tørring

4. Snorre Høgseth

5. Mari Baardseth

6. Edvin Solheim

7. Simon Halseide

8. Victor Alvlid

9. Emil Mathisen

10. Sindre Reite

11. Alette Storteig

12. Elin Johnsen

13. Alexander Ellefsen

Gruppeleder:

Møter til gudstjeneste 26.november 2017

 

 

Gruppe 6:

1. Kevin Rønning

2. Martin Tveit

3. Mikkel Fredriksen

4. Colin L. Karlsen

5. Kasper Heisholt

6. Emma Kleven Steen

7. Emely Jensen

8. Germaine Mwenese

9. Hanna Haatveit

10. Lea Andersen

11. Tobias Grøtvig

12. Even Eik Nilsen

13. Karen Kittilskås

Gruppeleder:

Møter til gudstjeneste 03.desember 2017

 

 

Gruppe 7:

1. Johanna Haugen

2. Therese Rundeel

3. Ada Korpelin

4. Niklas Eskilt

5. Jonas Aasen

6. Oda K. Arnestad

7. Alva Gautefall

8. Angelo Tveita

9. Hanna E. Moen

10. Herman Sørensen

11. Maxim Revheim

12.Kamilla Haugen

13. Niklas S. Heisholt

Gruppeleder:

Møter til gudstjeneste 10.desember 2017

 

 

Gruppe 8:

1. Martin Nordberg

2. Adrian Tveitan Vala

3. Tuva Wollenberg

4. Christine Berg Hansen

5. Johan Omdal

6. Mina Von Haffenbrädel

7. Mathias Hagebø

8. Jørgen Melum

9. Jamie McGurthy

10. Hedvig Eek Sandsdalen

11. Oliver Skogli Beichmann

12. Helene Nordberg

13. Jon Herman Øvrum Selvåg

Gruppeleder:

Møter til gudstjeneste ………………………… 2018 Dato kommer så snart.

 


Del denne artikkel på e-post